Pazartesi - Cumartesi : 08:30 - 19:00 0 (216) 313 13 39 siparis@damlaetiketim.com

DamlaEtiketim.com

Bir baskı merkezi düşünün bünyesinde kağıttan taşa, camdan tahtaya, deriden kumaşa, plastik malzemeye, aklınıza gelebilecek her türlü malzeme veya materyal üzerine baskı yapılıyor. İşte bu bahsi geçen hizmetleri tek bir adreste alabiliyorsunuz. Bu çözümleri size sunabilmek için ileri teknoloji makina parkuruna sahibiz. Baskı sektörüne kattığımız yeniliklerle sektörümüzün öncü kuruluşuyuz. Doğayı seven marka yapımızla çevreye zarar vermeyecek şekilde makina parkuru ve geri dönüşümlü ürünler oluşturmaya çalışıyoruz. Sizlerin desteği ile hedeflediğimiz noktaya güvenli adımlarla tırmanıyor, zirveye çıkmanın keyfini beraber paylaşıyoruz.

Müşterimizin isteklerine öncelik veren hizmet anlayışımız; kaliteli ve hızlı üretimimiz zaman içerisinde iş hacmimizi büyüttü ve bizi bugünlere taşıdı.

Bugün, en güncel teknolojiye sahip işyerimiz, hiç değişmeyen ilk günkü hizmet anlayışımız ve geniş müşteri portföyümüzle hizmetimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Teknolojik modern cihazlar, seçkin personel ve servis teşkilatımızla kalite modeli dahilinde çalışma felsefesiyle "müşteriye teslim" hizmet vermek temel ilkemizdir.

Xwin